Očala Oakley EVZero Blades, Prizm Violet Lenses/Matte Black
Rezila Oakley EVZero
Estetika očal Oakley® EVZero™ Blade, navdihnjena s kulturo uličnih oblačil in svetovnimi vplivnimi osebami, je hkrati modna in trendovska v športnih zmogljivostih.|
Nosnik Unobtainium® poveča oprijem pri potenju in tako pomaga ohraniti očala varno na mestu
|
|
Prizm™ poudari barve in kontrast, da vidite več podrobnosti
|
|
Lažji zahvaljujoč dizajnu brez okvirja
|
|
Primerno za svetle svetlobe
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | Prizm vijolične leče/mat črne |
| Lastnosti stekel | Sončna |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, lifestyle |
| Višina leče | 51,6 mm |
| Širina okvirja | 134 mm |
| Dolžina ročk | 125 mm |
| Prepustnost svetlobe | 12 % |
| ID izdelka | 218400 |
Varianta Oakley Evzero Blades okuliare, matte black/iridium photochromic
Dobrý deň. Sú okuliare fotochromaticke? Pretože v popise to nie je. Dakujem
Dobrý deň, nie tento konkrétny model nemá fotochromatické sklá. Ak hľadáte podobné fotochromatické okuliare, existuje model Oakley Evzero Blades vo vyhotovení Clear/Black Iridium Photochromic, tento model však nemáme k dispozícii.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Oakley EVZero Blades okuliare, steel/Prizm Sapphire
- jednoducho OAKLEY kúpil som si ich na bežné nosenie
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Oakley EVZero Blades okuliare, Prizm Violet Lenses/Matte Black
super
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Oakley EVZero Blades okuliare, polished black/Prizm Road
Occhiali arrivati rotti e comunicazione con servizio clienti per organizzazione reso da migliorare
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik